Rychlé informace


23. června 2010
Výsledek turnaje starších přípravek najdete v aktualitách.

20. června 2010
Vložil jsem poslední výsledky letošní sezóny.

16. června 2010
Hráči starší přípravky budou hrát v neděli 20.6.2010 turnaj. Podrobnosti v aktualitách.

14. června 2010
Videa za zápasu s Vyškovem jsou zpracovaná na stránkách.

13. června 2010
Naposledy v anketách dejte hlas hráči utkání s Vyškovem. Hlasujte do čtvrtka.

13. června 2010
Dohrávka mužstev starších a mladších žáků se Želešicemi bude sehrána 19.6.2010.

13. června 2010
Se soutěží se "A" tým rozloučil remízou s Vyškovem.

13. června 2010
Nedařilo se týmům žáků, starší i mladší prohráli v Moutnici.

11. června 2010
POZOR, tentokrát jdeme na fotbal v neděli !


Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009

TOPlist
Partneři klubu FC Slovan Rosice
Palackého náměstí 13, Rosice město Rosice
Palackého 177, Tetčice obec Tetčice
Medkova 6, Brno ENORM, a.s.
Palackého 28, Tetčice OMNITECH spol s.r.o.
Hybešova 320, Rosice ESET, s.r.o.
Tyršova 75, Rosice KOVOVÝROBA MAREK A SYN s.r.o.
TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR
Na Drahách 150, Zbýšov NEKUŽA MILAN
Brněnská 1027, Rosice ROMAPOL, s.r.o.
Křiby 310, Tetčice CRLÍK JOSEF
Vodova 28, Brno GAUSSIS, s.r.o.
Pod Oborou 1078, Rosice TVARŮŽEK ZDENĚK
Nádražní 60, Tetčice PILA TETČICE a.s.
Rosická 100, Tetčice RUSÍN & spol. spol. s r.o.
Jamborova 49, Brno ELMOZ, a.s.
Mlýnská 13, Brno ZAMAZAL ml. & spol., s.r.o.
Brněnská 577, Šitbořice PRAMOS, a.s.
Za Sokolovnou 424, Telnice Ing. KNOL MIROSLAV
Stará Osada 571, Zastávka BERGER s.r.o.
Křiby 338, TETČICE TUŠL VÁCLAV – INSTALACE
Brněnská 1244, Rosice MPS MOTO s.r.o.
RAVEANE ZDENĚK, Křiby 207, Tetčice
FC Slovan Rosice

Rozhovor s Jaroslavem Oprchalem

Jarda odpovídal 9.února 2010


Jméno: Jaroslav Oprchal

Narozen: 1988

Pozice: Záložník

Další z hráčů, který se s námi podělí o svoje zkušenosti je jeden z pilířů naší zálohy Jaroslav Oprchal. Přišel jsi do Rosic z mužstva 1. FC Brno v roce 2007 a zůstal jsi. Jak vzpomínáš na Brno a jak bereš svoje dosavadní setrvání v Rosicích?

Tak na Brno vzpomínám rád, k fotbalu mě dovedl taťka, který mě i v přípravce trénoval. V Brně jsem poznal hodně teď už známějších hráčů, ale i spoustu skvělých kluků a kamarádů, výborných trenérů, ať to byl pan Lubor Zapletal, Ivo Vlach a na pana Juračky nesmím zapomenout. Oni mě ukázali co je fotbal a naučili mě ho hrát. Moje setrvání v Rosicích je dobré a myslím že i úspěšné. Jsem tu třetím rokem, což není málo a jsem spokojen jak s partou hráčů, tak i s lidmi co se tu o fotbal starají, aby to tu fungovalo a bylo vše tak jak má. Také nesmím zapomenout na fanoušky kteří se nechodí jen dívat, ale často je slyším povzbuzovat nejen doma ve "žlutym ďolíčku" ale i venku.Od záložníka se od tebe čeká mimo jiné i střelba branek. Utkvěl ti některý z gólů v paměti (i z dřívější doby)? Třeba proto, že byl důležitý, kuriózní, ...?

Z postu záložníka jsem moc gólů nedal, ale co tak vzpomínám, tak za jeden z důležitých považuji ten když jsme vyhráli v Kuřimi 1:3 a mohl jsem se na tom podílet i střelecky. Kuriózní bych řekl, že byl gól proti Velkému Meziříčí, kdy jsem z hranice vápna kopl jak do země tak do balonu a kupodivu balon skončil v síti. Taky si pak z toho dělali kluci srandičky.Kdo byl a je Tvým fotbalovým vzorem?

No, mým fotbalovým vzorem v dnešní době je bezkonkurenčně Lionel Messi a celá hra Barcelony. Jinak dřív to byl Pavel Nedvěd, takovejch dříču s láskou pro fotbal je málo.S kým si nejlíp rozumíš na hřišti, a s kým v kabině?

Já si snad rozumím se všemi jak na hřišti tak v kabině, ale spíš s hráči co jsou tady delší dobu ať je to Lukyn Rutmár, Honza Pšikal, Petr Malata, Lukáš Kučera, Ondra Dufek, Peťa Komárek a když zrovna chodí Pan Gamba:). Jinak v Rosicích je supr parta, která v dnešní době je zřejmě málokde.Máš svého maskota? Prozradíš nám i ty, jestli máš svoje rituály před zápasem a jaké to jsou?

Maskota nemám, trošku za maskota mám souseda Kačiho (Lukáš Kučera), ale to je spíš šašek. Jinak rituál - cukr, alpa.Hraješ na postu záložníka od žáčků, zvolil sis tento post sám?

Tak dá se říct, že od samého začátku jsem hrál na postu stopera nebo na kraji obrany. Bylo tomu tak v žácích i v dorostu. Po odchodu Pšikeca do Blanska mě začal dávat trenér do středu zálohy a zřejmě mi to šlo, ale v přípravě jsem už snad vystřídal všechny posty tak uvidíme kde skončím.Pomalu se blíží jarní část divizní soutěže. Jak jsi spokojený se zimní přípravou, jak se po tom měsíci cítíš?

Tak zimní příprava zatím probíhá ve slušném tempu i když je to takřka jiný styl než rok minulý. Ta mě přišla o něco náročnější, ale je pravda že nejsme ještě u konce.

Jsem rád, že sis na nás udělal chvilku času a odpověděl na dotazy. My Ti přejeme hodně úspěchů a hodně gólů v soupeřově síti. Za všechny sportovní fandy

Franta Pokorný

...
 
Stránky připravil, aktualizuje a upravuje Franta dle informací dodávaných fotbalovým klubem FC Slovan Rosice.